KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4148083
nr 414 8083
Blyerts
sign. nakenstudie, 1920-tal, 25x19
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2006
650 kr
600 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)